| maca_ns citat: |
| Zdrav i ukusan. A plus u ovoj zimskoj oskudici povrća svuda ga ima Jedino Å¡to sam ga ja koristila uvek samo kao neki dodatak, nikad nisam skuvala samostalno jelo od njega. Pa sam juÄe poÄela sa nekim sosom: Izdinstati praziluk na malo masnoće podlivajući supom (ili vodom). Kad omekÅ¡a, izgnjeÄiti belog luka po ukusu, posuti malo braÅ¡nom i promeÅ¡ati da ne bude grudvica. Na kraju dodati malo kisele pavlake. Pa sad mislim može i neka Äorbica, ÄuÅ¡pajz, pita i sl. ![]() |
Sva vremena su GMT